Mi Band - opravdu chytrý doplněk

Monitoruje každý váš pohyb ve dne i v noci a vydrží až 30 dní na jedno nabití.

miband-chytre-doplnky-detail1

Mi Band sleduje váš pohyb během dne, funguje jako krokoměr, měří vzdálenost a počítá i spálené kalorie. V přehledné aplikaci si můžete nastavit denní cíle, které chcete plnit. Asi by vás nenapadlo používat fitness náramek jindy než při sportu, ale pravda je jiná.

Na noc Mi Band nesundávejte, fitness náramek totiž monitoruje i průběh vašeho spánku. Ráno se potom dozvíte, jak dlouho jste byli v jakých fázích spánku. Díky záznamům, které Mi Band získává vás může probudit v nejvhodnější dobu, kdy se nenacházíte v hlubokém spánku. Nastavíte si časové rozmezí, kdy je pro vás nejlepší vstát a budík vás vzbudí v nejvhodnější okamžik. Hned se vám bude lépe vstávat. Náramek vás vzbudí jemnými vibracemi.

Real-time synchronizaci fitness náramku s chytrým telefonem zajišťuje nízko energetická technologie Bluetooth 4.0.

xiaomi-mi-band-chytry-doplnek

Mi Band není jenom Fitness náramek. Díky jeho funkci automatického odemčení vám ulehčí vkládání PINu nebo ochranného gesta. Pokud bude náramek v blízkosti vašeho mobilního telefonu, tak se odblokuje automaticky a PIN není nutné zadávat.

CHCI KOUPIT NÁRAMEK

Pokud máte náramek v batohu, tak už nezmeškáte jediný hovor, Mi Band vás upozorní na příchozí hovor vibracemi.

miband-chytre-doplnky-barevne-varianty

Fitness náramek Mi Band byl testovaný na extrémní teploty - 20 a + 70 stupňů Celsia. Je voděodolný, koroze vzdorný a gumový náramek je antialergický.

Lehké hliníkové jádro můžete lehce vyndat z dodávaného černého nármku a vyměnit ho za pestré barevné náramky.

Podrobnější informace o fitness náramku Mi Band se dozvíte ve velkém TESTu.