3 tipy na vánoční dárky v roce 2015

Dilema, které nás trápí na konci každého roku. Vybrat zajímavé dárky pro svou rodinu, přátele a nejbližší. Náš e-shop ChytréDoplňky vám přináší unikátní startupové produkty, které jinde nenajdete a další zajímavé produkty, o které běžné e-shopy ani nezavadí.

 

Originální tipy na dárky

3 metry dlouhý barevný dobíjecí kabel

Chipolo: lokátor zapomenutých věcí, se kterým nikdy nic neztratíte

Powerbank: energie na cesty pro váš smartphone

 

USB-micro-USB-dobijeci-kabel

 

3 metry dlouhý dobíjecí micro USB nebo lightning kabel. Ideální dárek pro mladé, kteří nepustí svůj chytrý telefon z ruky. Stylový barevný kabel je ideálním doplňkem k telefonu. Díky dostatečně dlouhému kabelu nebudete muset čekat u zásuvky, až se vám smartphone dobije.

 

chipolo-9-barev

 

Chipolo je chytrý lokátor ze slovinského startupu, který je dokonalý pro ty, co pořád něco zapomínají. Dejte si ho na klíče nebo ho schovejte do peněženky a vše budete mít po ruce. Stačí jen zmáčknout tlačítko a peněženka nebo klíče sami prozradí svoji polohu. Více informací naleznete zde.

 

powerbank-5600

Powerbank neboli přenosná externí baterie je ideální pro ty, kterým kapacita mobilního telefonu nestačí. Co si budeme nalhávat, výdrž dnešních mobilních přístrojů není dostačující a proto je powerbanka vhodným „chytrým doplňkem” k vašemu telefonu.

 

Nevybrali jste si? Koukněte se na další tipy na našem e-shopu.