Chipolo - S tím nikdy nic neztratíte

Představujeme vám další startupový produkt, se kterým nikdy nic neztratíte. Pokud často hledáte a nemůžete najít právě to co zrovna potřebujete, tak je Chipolo přesně pro vás. Označené věci snadno dohledáte diky aplikaci ve vašem chytrém telefonu. Chipolo je malý přívěsek, který si připevníte například na klíče od auta. Pokud se vám klíče s Chipolo zatoulají, tak je díky přívěsku, místo dlouhého hledání a přerovnávání věcí, rychle objevíte.

Slovinská firma Chipolo dbá na detaily a design. Je ho možné obědnat hned v devíti veselých barvách. Chipolo rovněž měří teplotu, což není v tomto odvětví úplně běžné.

 chipolo-9-barev

Základní informace

Chipolo je malý barevný přívěsek založeny na Bluetooth technologii, který snadno připevníte na vaše cennosti (klíče, notebook, peněženka, kolo…). Díky aplikaci, která je k dispozici zdarma pro iOS, Android i Windows Phone 8.1, snadno lokalizujete ztracené věci během několika sekund.

 

>> Chipolo můžete koupit ZDE <<

 chipolo-klice

Klidové zóny

Aplikace Chipolo přesně ví, kde se nachází váš chytrý telefon i vaše Chipolo. Takže pokud jste doma, tak vás Chipolo díky funkci Quiet Zone nebude obtěžovat s falešnými oznámeními. V aplikaci je možné nastavit libovolný počet klidových zón.

 chipolo-zeleny

Sdílení na více telefonech

Můžete sledovat stejný Chipolo na dvou telefonech najednou. Řekněme, že budete sdílet své klíče od auta se svým partnerem. Můžete tak zjistit, kde se klíče od auta nacházejí. Tato funkce však nefunguje současně.

 

 5_tech_specs_480

Dlouhodobá výdrž baterie

Baterie vydrží až 6 měsíců. Aplikace Chipolo vám včas připomene její výměnu. V základním balení je rovněž jedna náhradní baterie, takže máte na rok vystaráno.

 


Těšte se na velký test Chipolo