Tile – chytrý doplněk, se kterým máte věci pod kontrolou

Jednoduše připnete Tile na klíče a díky Bluetooth je už nikdy neztratíte. Tile se spárujte s vaším telefonem, a pokud nenajdete klíče v kapse, tak vám přesně poradí, kde je hledat.

tile

Klíče nejsou jedinou věcí, které nechcete ztratit. Tile lze připnout prakticiky na cokoliv od peněženky, přes kabelku až po ovladač na televizi nebo kufr. Váš smartphone detekuje Tile přes Bluetooth až na vzdálenost 35 m. Do telefonu si stačí nainstalovat aplikaci, která vás vždy navede k Tile (hledané věci). Tile počítá i s tím, že nebudete v bezprostřední blízkosti. Pokud třeba necháte klíče na návštěvě u přátel, kteří Tile také používají, tak stačí nahlásit, že se vám ztratily a ihned, jakmile je někdo v dosahu, dostanete informaci o tom, kde se nachází. Pokud nebude nikdo s aplikací Tile v dosahu, budete mít alespoň informaci o poslední poloze, kterou si aplikace vždy zapamatuje. Vždy je dobré vědět, odkud začít hledat.

 

 >> CHCI KOUPIT TILE <<

Přihořívá!

Při hledání ztracené věci telefon zaznamenává sílící Bluetooth signál a informuje vás, že se blížíte. Podobně jako u dětské hry přihořívá - samá voda. Čím jste blíže, tím je kruh na displeji Vašeho telefonu plnější. Můžete také vyžít zvukového signálu, který je možné dálkově aktivovat a Tile začne pronikavě pískat. Pak už je hledání hračkou.

tile-prihoriva-chytredoplnkytile-mapa-chytredoplnkytile-menu-chytredoplnky 

Čím více Tile, tím méně hledání ztracených věcí

Aplikace podporuje až 8 Tile přívěšků a tím vám odpadá starost s rozhodováním, které věci budete mít pod kontrolou. Samozřejmě platí to, že čím více lidí v ČR bude mít tuto zajímavou novinku z USA, tím bude snadnější dohledat i ukradené věci.

 

Těšte se na velký test Tile, který vám brzy přineseme.