Vodotěsné reproduktory Raikko

Kvalitní vodotěsné reproduktory od renomovaného německého výrobce RAIKKO, které jsou vhodné pro poslech hudby ve venkovním prostředí a nevadí jim trocha vody. Tedy přesně splňují standard IPX5 - jsou odolné proti stříkající vodě. Stříkající vodou se rozumí vodní proud dopadající ze všech možných úhlů a tryskající z 6,3 mm širokého ústí hadice s průtokem 12,5 litrů za minutu a tlakem 30 kN/m2. Testováno po dobu 3 minut a na vzdálenost 3 metrů. Takže to není nějaké stříkání dětskou pistolkou na vodu, jako jste si určitě představovali.

button-chytredoplnky

 

Zdroj videa: http://www.lautsprecher-junkie.de/2014/08/raikko-bass-disc-test-und-neuvorstellung/

 

Hudba je stálým společníkem pro mnoho lidí. Ať už v autě, ve vlaku, doma, v práci nebo ve volném čase, kde pro mnoho lidí nemyslitelné být bez hudby. V dnešní době jsou pro poslech hudby stále populárnější chytré telefony, kde se sice reproduktory stále zlepšují, ale pro delší poslech hudby moc vhodné nejsou.

 

Proto vám představujeme řadu vodotěsných reproduktorů Raikko.

  • Raikko Festival
  • Raikko Festival Stereo
  • Raikko Bass Disc

...všechny reproduktory Raikko, které u nás můžete koupit naleznete zde

raikko-festival-vodotesne-reproduktory raikko-bassdisc-vodotesny-reproduktor

obrázky http://www.pocketnavigation.de/2015/09/raikko-festival-lautsprecher-test/

 

Porovnání vodotěsných modelů Raikko

 

 

Festival

Bass Disc

Festival Stereo

Rozměry

80 x 80 x 38 mm

93,8 x 83 x 40 mm

123 x 46 x 64 mm

Váha

102 g

218 g

278 g

Výkon

3 Watt

3 Watt

2 x 3,5 Watt

Výdrž

4-8 hodin

4-8 hodin

4-8 hodin

Vstupy

microUSB

microUSB

microUSB, jack

microSD

NE

ANO

ANO

Bluetooth

ANO

ANO

ANO


button-chytredoplnky

Provedení

Všechny reproduktory mají róbustní pouzdro vysoké kvality. Pogumované okraje a záslepky všech konektorů na první pohled vypadají odolně a vodotěsně. Všechny tři modely mají snadno přístupné tlačítka ovládání, které jsou pogumované.

vodotesne-reproduktory-raikko


Kvalita zvuku

Je jasné, už z důvodu různých typů reproduktorů, že kvalita reprodukce zvuku je jiná. Festival a Bass Disc mají jeden 3 wattový reproduktor, ale Festival Stereo má 2 x 3,5 Watt, což je více než dvojnásobný výkon. Pokud porovnáme dva menší reproduktory, tedy Bass Disc a Festival, tak musíme říci, že Bass Disc, jak jeho název napovídá, má o něco lepší basy.

raikko-festival-vodotesny-reproduktor raikko-bassdisc-reproduktor

Každý ze třech modelů má však něco do sebe. Festival reproduktor je výjimečný svojí malou velikostí. Bass Disc má navíc SD kartu, díky které nepotřebujete mobilní telefon a Festival Stereo má díky dvěma reproduktorům nejlepší zvuk. Všechny reproduktory naleznete u nás na e-shopu, koupit si je můžete pod tímto odkazem: Reproduktory Raikko.